El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2019-12-09
Pažintinė kelionė į MO muziejų

Gruodžio 5d. I b ir I e klasių mokiniai vykome į Vilnių. Pirmoji pažintis su MO muziejaus ekspozicija „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Ten pamatėme savo tėvų vaikystės ir jaunystės aplinkas, daiktus. Ekspozicijoje „Mekas mirksi geriau“  susipažinome su  garsaus kūrėjo Jono Meko darbų paroda ir video. Dalyvavome edukacijose „Pažintis su menu, grįsta dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) ugdymo praktikomis“  ir „Kas vyksta šiame paveiksle? Užsiėmimas pagal vizualinio mąstymo metodą“

2019-12-08
Patirtinio mokymosi veiklos pristatymas

Gruodžio 6 dieną gimnazijoje vyko patirtinio ugdymo diena – mokiniai pasirinkto dalyko grupėse pristatė mokymosi kitaip veiklos rezultatus. Lietuvių kalbos ir literatūros grupėse dirbo daugiau kaip 50 mokinių. Mokyklos lituanistės pasiūlė tokias patirtinio ugdymo programas: „Klaipėdos mažoji skulptūra ir jų legendos“, „Knygų keliais po Mažąją Lietuvą“, „Jūros įvaizdžiai lietuvių poetų kūryboje“ ir „Donelaitiškos gamtos metaforos ir fizikos dėsniai“. Pristatymo metu mokiniai ne tik kalbėjo apie patį darbo rezultatą (beje, išaiškėjo, kad ir mokiniai, ir mokytojai kūrybiškai dirbo, sukūrė nemažai metodinės medžiagos), bet ir išsakė, su kokiomis problemomis susidūrė siekdami užsibrėžto tikslo ir uždavinių, kas buvo įdomu tokio mokymosi metu, kas tapo kliūtimi siekiant darbo kokybės. Refleksijos metu mokiniai apibendrino, kokias kompetencijas ugdėsi, ko išmoko, ką darytų kitaip.

2019-11-28
LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019

Lapkričio 28 d. III--IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019.  Renginio metu moksleiviai susitiko su įvairių sričių profesionalais, susipažino su jų darbu ir dalyvavo jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose, kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų). Užsiėmimų tikslas -- per praktinių užsiėmimų prizmę supažindinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis. Dalyviai gavo pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją.2019-11-28
Raštingiausias gimnazistas 2019

Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko Raštingiausio gimnazisto konkursas, skirtas Regiono metams paminėti. Jame dalyvavo visi mokyklos mokiniai. I-II klasių gimnazistai rašė diktantą apie Klaipėdos krašto istoriją, o III-IV klasių – apie Žemaitijos regioną. 
Gražūs tekstai ne tik patikrino raštingumą, bet ir praplėtė akiratį, leido grožėtis Lietuvos regionų kraštovaizdžiu ir istorija. I-II klasių grupėje lyderiai išaiškėjo iš karto, na, o III-IV klasių 3 gimnazistai dalyvavo finale, nes pirmajame konkurso ture padarė po 1 klaidą. Taigi skelbiame „Žemynos“ raštingiausius gimnazistus.
I-II klasės
I vieta – Agnė Adomauskaitė (Ib) (diktantas parašytas be klaidų)
II vieta – Fausta Mockutė (IIa)
III vieta – Nedas Adomauskas (Ib), Kasparas Sabonis (Ib), Arnas Atminas (Ic), Gustė Daukšaitė (IIb), Kamilė Lukauskaitė (IIb), Gustė Stonytė (IIb), Deimantė Razgauskytė (IId).
III-IV klasės
I vieta – Aurimas Dudanavičius (IIIa)
II vieta – Andrijus Kudaba (IIIa), Kamilė Sinkevičiūtė (IVd)
III vieta – Gintarė Šedytė (IIIb), Elzė Urbonavičiūtė (IIIa), Karina Monkaitytė (IVa), Adomas Sidarevičius (IVd).

2019-11-28
Informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Konkurse dalyvavo 25 I-IV gimnazijos klasių mokiniai. Mantas Oliver Ališauskas (IV a), Ignas Paulauskas (II a) ir Eduardas Virkėtis (IV a) pateko į Klaipėdos miesto savivaldybės dalyvių dešimtuką. Ačiū dalyvavusiems!

2019-11-27
Mokytojų išvyka į KU Jūros tyrimų institutą

Mūsų gimnazijos mokytojai, tęsdami bendradarbiavimą su KU, lapkričio 25 d. lankėsi Jūros tyrimų institute ir susipažino ne tik su universiteto veiklos perspektyvomis (jas pristatė KU rektorius, prof. dr. A. Razbadauskas) ir vykdomais sveikatos tyrimais bei jaunojo mokslininko mokykla (kalbėjo Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centro direktorė A. Rauckienė-Michaelsson), bet ir su Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto veikla (ją pristatė BRIAI direktorius, dr.  V. Safronovas). 

2019-11-26
Pamoka apie Lietuvos kariuomenę

2019 m. lapkričio 26 dieną gimnazijos aktų salėje  III - IV klasių mokiniams vyko paskaita apie privalomąją pradinę karo tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Nuolatinė privalomoji karo tarnyba – tai ne tik galimybė įgyti karinį parengimą, siekti karjeros Lietuvos kariuomenėje, bet ir atlikti pareigą Tėvynei. Gimnazistams buvo papasakota apie tarnybos būdus: privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, kario savanorio tarnybą bei jaunesniųjų karininkų vadų mokymus. Paskaitą vedė Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. seržantas Andrejus Fedijus.

2019-11-26
Nacionalinė karjeros savaitė

Lapkričio 22 d. mūsų gimnazijoje vyko atvira paskaita „Iškeisk pamoką į paskaitą”, kurios tema – „Ispaniškojo Flamenko šokio istorinė raida ir ypatumai“. Paskaitoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos II-IV klasių mokiniai. Paskaitą vedė KU dr. Jelena Dementjeva. Mokiniai aktyviai įsitraukė tiek į teorinę, tiek ir į praktinę dalį.2019-11-24
Jaunimo konferencija „(Ne)galima sujungti”

Lapkričio 22 dieną Socialinių mokslų kolegijoje, įgyvendinant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą „Mano sėkmingas tarpdisciplininis projektas“, vyko Jaunimo konferencija „(Ne)galima sujungti”. 

2019-11-22
Klasikinio ugdymo klasė pristatė projektinį darbą „Žinia iš praeities“

„Kaip nesensta didieji meno kūriniai ir didžiosios religinės tiesos, taip pat nesensta ir didžiosios filosofinės idėjos. Jos, išsakytos prieš pustrečio tūkstančio metų, mums yra tokios pat aktualios ir šviežios kaip graikų mitai ar Homero poemos.“ (pagal A. Šliogerį).
Baigus nagrinėti Antikos mitus, II a klasės mokiniams (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Daujotė) buvo pasiūlytas kūrybinis projektas „Žinia iš praeities“. 

Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja jaunuosius lyderius Europoje ugdančiame projekte „Dreams & Teams“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykl...

Živilė Balčiūnaitė
2019 m.m

...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas